Yandex Toloka Gibi Siteler

Yandex, Google’ın rakibi olarak oluşturulan bir Rus şirketidir. İlk yaratıldığı andan itibaren, çok iddialı girişimlerde bulundu. Bir arama motoru, bir internet tarayıcısı, bir navigasyon sistemi, Google gibi bir bulut sistemi mükemmel seçenekler sunar. Ve bu sisteme Toloka denir.

Toloka Nedir?

Yandex, Google gibi İnternet’teki veritabanlarını dizine eklemeyi, yani bir tür büyük arama veritabanını oluşturmayı amaçlıyor, ancak bu gerçekten büyük bir iş ve gerekli içeriği gereksiz ve tehlikeli içerikten ayırmak uzun bir süreç gerektiriyor. Yandex, bu işi kullanıcıların yapmasını ve Toloka’yı silerek sistem karşılığında para ödemeyi düşündüğünü de belirtti. Buna göre, sisteme kaydolduktan sonra, çok küçük görevleri gerçekleştirir ve avantajlı ödemeler alırsınız. Örneğin, içerik, video kalitesi ve müstehcen içeriğin tehlikeli olup olmadığını bulmanızı isteyebilirler. Karşılığında 1 sent kazanırsın. Bu miktar çalışma döneminde artar ve para kazanma sisteminden 10 kat daha verimlidir. Ayrıca, sistem Yandex’e ait, çok güvenilirdir.

Daha Fazla İş Daha Fazla Para

Bilmen gereken bir nokta var. Toloka misyonlarından sonra size bir mesaj verir. Bu not yüksek kaldığı sürece, daha fazla görev alabilirsiniz. Birçok kullanıcı, daha fazla puan almak ve sonuç olarak sözde derecelendirmeye başvurmak için hızlı görevleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmeye çalışır. Aksine, Toloka’nın isteği üzerine görev yapanlar daha yüksek performanslı görevler yapabilirler.

Daha Fazla Kazandıran Görevler

Evet, 1 dolar ve 70 sent var. Bunun için bir web sitesine girmeye gerek yok. Telefonunuzda internet, kamera ve GPS var. Şu anda tüm telefonlarda var. Yandex, yalnızca İnternet’teki içeriği düzeltmek için kullanıcıları kullanmaktadır. Ayrıca navigasyon sistemine ayarlamalar yapar.

Görevleri Tamamlayarak Para Kazancı Sağlayan Siteler

Para kazanmanın başka bir yolu o kadar da zor değil! Müzik severler için Yandex Toloka gibi siteler arasında en çok sevdiğimiz bir siteyi sizlere sunabiliriz. Müzik dinlemeyi sevenler için harika bir site olan https://www.musicxray.com/ sayesinde, müzik dinlerken para kazanabiliriz. O zaman birkaç soru soracaksın. Favori müzik türleri ve sanatçılar. Ardından cevaplarınıza dayalı şarkıları size sunacak. Bu şarkıları dinlerken para kazanacaksınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s