Cafe Bayilikleri VS Kahve Evi Bayilikleri

İnsanların vazgeçilmezleri haline gelen kahve bazen günün kurtarıcısı bazen bir tutkudur. Peki, bu kadar vazgeçilmez olan bir yatırımı yapmak doğru seçim olmaz mı?

Günümüz şartlar ve güvenirliği dikkate alındığında bilinen yerlerde oturmak ve marka takılmak her zaman daha cazip gelmiştir. Bundan dolayı yeni bir iş girişimi tercihini kahve ya da cafe açmaktan yana kullanılmış ise kahve bayiliği almak daha akıllı bir çözüm olacaktır.

Girişimciler İçin Yeni İş Fikirleri Hakkında Detaylı Bilgiler İçin Ziyaret Edebilirsiniz : https://caferestoran2.wordpress.com/2018/09/19/girisimciler-icin-ilgi-cekici-is-fikirleri/

Cafe Bayiliği Veren Bazı Firmalar

Vazgeçilmez mekânların ön sırada yerini alan cafeler için bayilik veren firmaların marka değerleri altında kazançlı bir iş girişimi mümkünleşiyor. Cafe bayiliği veren firmalar;

  • Kahve Tiryakisi: Ülkede giderek gelişen kahve sektöründe atılacak doğru adımı atarak bayilik veren firma yeme içme sektöründe yerini alarak yeni iş alanlarına imkân sunuyor.
  • Kahveland: Kahveland vizyonu ile sıcak ve samimi iş anlayışı ile kahve sektöründeki yerini sağlam adımlarla alırken, aynı adımları atarak markasını daha çok duyurmayı ve yükseklere taşımayı hedefleyen bayilikler sağlıyor.
  • Kahve Durağı: Henüz yeni olan marka hızlı bir şekilde Anadolu’dan tüm ülkeye yayılmayı başararak hızlı girişimcilerine bayilik tanıyor.
  • Kahve Deryası: Kaliteli ve iyi bir hizmet sunmayı vizyon edinen firma bunu ilerleterek bayilik sağlıyor.

Örnek verilen ve örneklendirmesi çoğaltılacak bu kahve ve cafe firmaları önde gelen ve yatırımı hemen sonuç verecek cinsten seçeneklerdir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s