Otomobil Meraklılarının Severek Yapacağı İşler

Otomobile olan ilgi özellikle erkeklerde görülen bir durum. Motorlu taşıtlar olarak tasarımları, donanımları ve stilleri ile otomobiller, meraklıları için bir tutkuya dönüşebiliyor. Hal böyle olunca otomobil meraklıları için girişimcilik söz konusu olduğunda da otomobiller ile alakalı alanlara girişim söz konusu olabiliyor. Bu yazımızda otomobil tutkunlarının yatırım yaparak kurabilecekleri iki iş alanına değineceğiz.

Oto Ekspertiz Bayiliği Almak

Otomobillerle içli dışlı olmak, donanım, dizayn ve diğer her şeyi detaylı olarak bilmeyi ve incelemeyi gerektiren bir iş kolu olan oto ekspertizliği için sıfırdan bir iş yeri yaratmanıza gerek yok. Günümüzde çok sayıda oto ekspertiz bayilik imkanı sunan ve hali hazırda sektörde kendisini ispatlamış markalar var. Bu firmaların bayiliğini alarak ikinci el veya kaza yapmış araçlar için ekspertiz bedeli belirleme görevini yapabilirsiniz.

Oto Yıkama Bayiliği Almak

Oto yıkama işi hizmet sektöründe bir iş kolu olmasına karşın, bir otomobil tutkunu tarafından yapıldığında hizmet olmaktan çıkıyor desek yeri. Otomobilin her parçasını ve dokusunu özenle temizlemek ve cilalamak işi ile uğraşmak isteyen kişiler için tıpkı ekspertizlikte olduğu gibi oto yıkama sektöründe bayilikler bulmak mümkün. Türkiye’de müşterilerinin güvenini kazanmış olan çok sayıda oto yıkama firması olduğunu düşünürsek, bu alanda bayilik alarak siz de fizibilite koşullarını sağladığınızda kısa sürede sevdiğiniz işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s