Bu İki Bayilik Aynı Dükkanda Yapılabilir!

Bir iş yerine kira verirken, tek iş yapmak yerine neden aynı anda iki işi yürüterek gelirinizi daha da yukarı taşımayasınız ki. Eğer kimyası birbiri ile uyumlu olan iki sektörü bir araya getirir ve doğru şartları sağlarsanız o halde tek iş yeri kiralayarak, iki bayilik alabilir ve iki farklı iş kolundan tek noktada gelir sağlamaya başlayabilirsiniz. Bu yazımızda aynı iş yerinde yapılabilecek olan bayilik örneğini inceleyeceğiz; su bayiliği ve organik ürün bayiliği.

İkisi de Getiri Açısından Oldukça Başarılı

Elinizdeki bütçe ile kiraladığınız bir iş yerine su bayiliği veren firmalar aracılığı ile bayilik aldıktan sonra ikinci bir iş kolu daha arıyorsanız, organik ürün bayiliği almak oldukça mantıklı olacaktır. Su bayiliği bildiğiniz üzere damacana ve koli ile su satışı gerçekleştirmeyi gerektiren bir iş kolu. Bu iş genel olarak mobil olarak yapılıyor ve iş yerine müşteri genellikle gelmiyor. Çünkü telefonla veya internetten sipariş verilebiliyor. Bu alanın gerektirdiği su stoğunu oluşturduktan sonra iş yerinizin bir bölümünü de organik ürün satışına ayırabilirsiniz.

İş yerinizde su bayiliği varken, bir de organik ürün bayiliği veren firmalar aracılığı ile organik ürün satışına başladığınızda, geliriniz ikiye katlanacaktır. Günümüzde organik ürünlere olan rağbeti dikkate aldığınızda iş yeriniz iki çok önemli ürünün satışı için güzel bir merkez haline gelebilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s