60m2 Dükkan İçin Bayilik Fikirleri

Bir iş kurmak istiyorsunuz ve bütçeniz 60 metre karelik bir alan için yeterli veya hali hazırda böyle bir alanınız var. Bu büyüklükte yani daha doğrusu küçüklükte bir dükkanda iş yapılır mı diye soruyorsanız; cevabımız evet, yapabilirsiniz. Üstelik çok iyi gelirler elde edebileceğiniz bir iş alanı yaratarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu yazımızda bu büyüklükteki bir alanda yapılabilecek iş fikirlerini sizlerle paylaşacağız.

Su Bayiliği Alabilirsiniz

Özellikle büyük şehirlerde musluk suyu kullanımı oldukça düşük seviyelerde çünkü su kirliliği günümüzün gerçek sorunlarından birisi. Siz de 60 metre karelik bir iş yeri için su bayilik ilanları üzerinden bütçenize uygun bir firma ile anlaşma sağlayarak su bayisi olabilirsiniz. Damacana ve koli ile şişe su satabileceğiniz iş yerinize müşteri ziyareti düşük seviyede olduğundan alan konusunda da sorun yaşamayacaksınız. Yalnızca siparişlerinizi taşımak üzere bir araca ihtiyacınız olacak.

Emlak Bayiliği Alabilirsiniz

Ev arayan kişiler için emlak bayisi olarak hizmet verebileceğiniz spesifik bir ofisinizin olmasına gerek yok. 60 metrekare gibi küçük bir alanı mini bir ofis olarak dizayn ettiğinizde emlakçılık işi yapabilirsiniz. Bu yönden emlak bayilik ilanları hakkında küçük bir araştırma yaptığınızda, bu boyutlardaki bir ofis için bayilik veren bir emlak ofisiyle anlaşma sağlayabilirsiniz. Üstelik marka isminin müşteri avantajından da yararlanabilirsiniz. Yine bir otomobil edinerek, müşterilerinizi satılacak ya da kiralanacak olan eve götürebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s